Serwery dedykowane

Aby bardziej przybliżyć państwu rolę serwera, przyrównajmy go do telefonu komórkowego. Posiadając telefon przechowujemy w nim sms-y , zdjęcia czy też nakręcone filmiki wideo. Reasumując więc, serwer jest pewnego rodzaju nośnikiem danych, do których mamy bezpośredni dostęp. Na podobnej funkcjonalności oparto SERWERY, które są pojemnymi, wirtualnymi nośnikami informacji, danych, plików, a dzięki którym możemy wyświetlać naszą stronę WWW w przeglądarce internetowej.

Działanie serwera uzależnione jest od okresu, na jaki Państwo wykupują abonament. Po wygaśnięciu wykupionego okresu abonamentowego, usługa jest blokowana do czasu wpłynięcia należności za serwer. W przypadku serwerów dedykowanych dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Poniższe ceny jak i parametry są informacjami poglądowymi i mogą znacznie różnić się od oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Dlatego też do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.
 W Istnieje.pl samodzielnie możesz zarządzać liczbą oraz wyglądem adresów poczty elektronicznej (e-mail) w obrębie własnej domeny. Umożliwia to panel administracyjny. Logując się do panelu możesz w dowolny dla siebie sposób zarządzać zasobami domeny!

W trosce o bezawaryjne działanie oraz o szybkość przesyłanych danych nasze serwery zlokalizowane są
w Polsce co zapewnia najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.